Hrát

Díky pečlivému naslouchání našich rad a připomínek, investoři vždy dosáhnou cílů, které stanovili. Mnozí z nich se rozhodnou o prodloužení myčky, ale také investovat své peníze do nových vlastností myčky, protože takový obchod lze snadno provozovat a není třeba zaměstnávat lidi.

Proč je Ehrle vůdce?

Tradice, inovace, modernita
Tradice, inovace, modernita

Ehrle společnost je rodinná firma založená a postupně provozovaná dalšími generacemi. V roce 1927 průkopníkem v oblasti vysokého tlaku systémů byl Josef Anton Ehrle. On byl ten, kdo určoval směr společnosti, dozvěděl a naučil řemeslo, který je používán dodnes. V roce 1953 společnost převzal jeho syn Oskar Rudolf Ehrle - zakladatel továrny, která stále funguje a rozvíjí se. Díky němu společnost usilovala o dokonalosti čističe a jiných vysokotlakých systémů. V roce 1961 produkty Ehrle byly oficiálně představeny na světovém trhu, a proto jsme oslavili 50. výročí v roce 2011. Od roku 1984 až do současnosti se o společnost stará další potomek - inženýr Reiner Ehrle.

Došlo k výraznému nárůstu technologií v posledních 20 letech, což je zřejmé co se týče vyráběných strojů. Inovace je i nadále jedním z hlavních předpokladů Ehrle společnosti. Majitel chová jeho uvedení v platnost, a jemu vzdělání zde rozhodně pomáhá.

Vyrobeno v Německu
Vyrobeno v Německu

Ehrle mycí linky jsou vyrobeny v Německu. Továrna v Illertissenu má tři oddělené výrobní linky a dvě z nich jsou určeny pouze pro bezdotykové mycí linky.
Německý výrobek znamená pokročilé technologie, přesnost a spolehlivost.

Využívání zařízení, opravy zařízení, spolehlivost myčky aut
Využívání zařízení, opravy zařízení, spolehlivost myčky aut

Vezmeme-li v úvaze užívání tisíců Ehrle mycích zátok na světě, stejně jako skutečnost, že naše značka je velmi dobře známa řidiči, využití zařízení je značné pozitivním způsobem. Mezinárodní tým nejlepších odborníků pracuje na výrobě vysoce kvalitních strojů připravené i pro tvrdé podmínky.
Německé produkty znamenají moderní technologie, přesnost a spolehlivost, ale defekty se mohou stát... Pak se můžete spolehnout na naše profesionální služby. 24 hodin je průměrná doba odezvy. Díky zlepšení Ehrle je tentokrát snížena i o polovinu!

Mnoho investorů, včetně čerpacích stanic a auto maloobchodních prodejen už ví, jak dobrá a silná Ehrle značka je. Naše mycí linky jsou odolné, bezpečné, vyráběny s přesností a pečlivými detaily.
Připojte se k vítězi! Stojí za to nám věřit.

Up
Tato stránka používá cookies (cookies), aby naše služba může fungovat lépe. Dozvědět se více Chápu