Nápad

01. Nápad proVaše vlastní podnikání

Provozování samoobslužné bezdotykové myčky sice není časově náročné, to ale neplatí pro celý investiční proces. Nejprve musí investoři zhodnotit časové, finanční a osobní možnosti (jsme schopni projít veškeré potřebné formality nebo potřebujeme pomoc?).

Pomoc

02. Ehrle vždy k Vašim službám

Počínaje přijetím předběžných informací v průběhu celého investičního procesu jsme Vám k službám. Veškeré informace mohou být poskytnuty e-mailem, telefonicky nebo při osobním setkání.

Naše pomoc není založena jen na teorii, ale především také na praxi. Každý investor se může spolehnout na odborné poradenství týkající se umístění, co se investice týče, ale také odhadu možné rozlohy, pokud jde o okolní podmínky. S ohledem na všechny klady a zápory jsme schopni zvolit optimální typ myčky automobilů.

Oblast

03. Oblast

Je potřeba mít svůj vlastní nebo pronajatý pozemek. Čím větší je plocha, tím větší mycí linku tam můžeme vybudovat. Obecně se předpokládá, že pro jednu mycí zátoku je zapotřebí plocha o velikosti 250 m², aby se dodržela bezpečná vzdálenost a aby bylo možné provádět manévry.

Ne každý pozemek je vhodný pro vybudování myčky automobilů. Kromě geofyzikálních vlastností se jedná také o správní formality, kterými budete muset projít. Pozemek pro automobilové myčky by měl být zamýšlen k využití pro obchodní a stavební účely.

Je nutné se také ujistit, že Váš pozemek pro myčku je zasíťován, tzn. je na něm přístup k vodě, elektřině a kanalizaci. Navíc je zde možnost připojení k přívodu plynu, vzhledem k tomu, že je to jeden z tepelných zdrojů auto myčky.

Potřebujete pomoc při výběru lokace a optimálního řešení? Jsme Vám vždy k službám!

Dokumentace

04. Technická dokumentace

Před zahájením stavebních prací byste si měli ověřit plán rozvoje pozemků nebo požádat o podmínky územního rozvoje. Pak budete muset požádat o stavební povolení, takže budete muset mít připravený stavitelsko -konstrukční návrh. Budou také nutné návrhy jednotlivých částí zasíťování. V závislosti na stavu pozemku by mohlo být nutné připravit dokumentaci o přívodu vody nebo zprávu o vlivu a jeho riziku na životní prostředí. Máme k dispozici standardní návrh, který musí být přizpůsoben podmínkám místa. Je doporučeno požádat profesionálního architekta o vypořádání se s tímto postupem za účelem získání povolení.

Financování

05. Financování

Každý investor může financovat své investice třemi různými způsoby: vlastními zdroji, bankovním úvěrem nebo leasingem. Ehrle zákazníkům neukládá podmínky financování a dává každému možnost vybrat si pro něj tu nejlepší možnost. Možností je také žádat o granty Evropské unie.

Práce

06. Stavební práce

Po obdržení stavebního povolení můžeme zahájit stavební práce prováděné odbornou firmou. Tyto práce jsou vždy pod dohledem inženýrů Ehrle, kteří jsou vám během investičního procesu k dispozici.

Montáž

07. Montáž myčky

Další etapou prací je stavba konstrukcí a montáž strojů. Poté je investor poučen, jak myčku používat, obdrží klíče a začne provozovat svůj nový podnik.

Tím to nekončí!

Co je nejdůležitější-naše vztahy nekončí ve chvíli, kdy Vám předáme klíče k myčce aut. Postaráme se o investice našich zákazníků a především děláme vše pro to, abyste byli úspěšní. Poskytujeme pomoc s marketingem, s Ehrle chemikáliemi potřebnými pro myčku aut a také pomáháme s rychlou a efektivní údržbou.

Up
Tato stránka používá cookies (cookies), aby naše služba může fungovat lépe. Dozvědět se více Chápu