Technické vybavení ModulLine myčky je instalováno v technické nádobě tak, aby všechna vnitřní zařízení byla lépe chráněna. K těmto zařízením je snadný přístup a můžete je ovládat, regulovat, udržovat, opravovat stejně jako plnit nádrže s chemikáliemi.

Modul ohřevu teplé vody, modul nabíjení zásobníku a generátor pěny mohou být uspořádány ve stejném nastavení systému. Všechny moduly systému jsou nastaveny s ohledem na instalační rozměry, a proto také ladí vizuálně-váš technický prostor je nastaven profesionálně. Další oblast použití pro systém Ehrle ModulLine je rekonstrukce samoobslužných mycích zařízení. Investoři se mohou sami rozhodnout, které součásti systému by měly být nahrazeny, a které by měly být ponechány. Systém Ehrle ModulLine může být snadno kdykoliv rozšířen.

Všechny moduly jsou vzájemně propojeny přes Ethernet/ LAN připojení a poskytují informace pomocí hlavního ovladače. Sériové připojení založené na RS4PS je nastaveno mezi mycí zátokou a moduly jednotlivých technologií.

Stav kontroly 1 (condition monitoring 1), který je součástí dodávky, nabízí přístup ke všem modulům čerpadel v souvislosti s analýzou obratu mytí za období posledních 24 hodin, týdne, měsíce, roku a celkovovou dobu pomocí TFT dotykového displeje. Tento systém splní každé přání, co se kontroly řízení týče.

Automatický vakuový systém na mince přesouvá mince do trezoru umístěného uvnitř kontejneru, kde jsou chráněny před odcizením.

CarWash technologické kontejnery

Celá CarWash technologie, jako je úprava vody, topení, čerpacích jednotek a systému měničky peněz jsou uloženy na jednom místě v technickém kontejneru. Jednotlivé mycí zátoky jsou zásobovány zde. CarWash technické kontejnery jsou k dispozici v různých variantách:

Specifikace

Technické údaje Jednotka  
Spotřeba vody na mytí zátoky l/h 660
Pracovní tlak bar/MPa 130/13
Objem dávkování mikroprášku (MicroPowder) l 18
Objem UltraProtection (ochrana) l 10
Objem SuperFinish (dokončení) l 10
Typ napájení Ph/V/Hz 3/400/50
Výkon napájení kW 2,6
Rozměry L x W x H cm 74x60x216
Hmotnost kg 195
Druh č.   516
Up
Tato stránka používá cookies (cookies), aby naše služba může fungovat lépe. Dozvědět se více Chápu