Profesionální LCD kotle Ehrle

Jsou vyráběny v Německu a specializované na Ehrle technologické kontejnery, které byly připraveny pro práci v těžkých, extrémních podmínkách.

Ehrle mycí linky pracují úspěšně i v zimním období. Minus 15 stupňů Celsia je teplota, při které CarWash stále funguje, je zaručena výrobcem. Přes sníh a mráz mytí vozidel s Ehrle stroji je nejen možné, ale také bezpečné.

Jak je to možné? Ehrle používá 6 mrazuvzdorných systémů:

Mrazuvzdorný systém 1 zahrnuje:

  • nádrž vody WAB (je vnitřní nebo vnější podzemní nádrž, závisí na typu)
  • vodní okruh s externím termostatem, který reguluje teplotu prostředí
  • ventil pro automatické ovládání nádrže vody WAB

Mrazuvzdorný systém 2 zahrnuje:

  • termostatem řízené elektrické ohřívače 2kW tepelné účinnosti instalované v technice a AQUACLEAN modul a v kontejneru CarWash technologií
  • elektrické ohřívače instalované v provozních terminálech umístěných v každé mycí zátoce (jak LCE, tak bezpečnostní terminály)

Mrazuvzdorný systém 3 zahrnuje:

nouzový mrazuvzdorný systém, který funguje, když je přístroj vypnutý. Jakmile je elektrický proud vypnutý, tento systém začne fungovat. Magnetický ventil otevře přívod vody. Voda protéká celým vodním systémem myčky aut přímo do mrazuvzdorné nádrže, a pak se dostane ven do jímky.

Mrazuvzdorný systém 4 zahrnuje:

topný systém ve formě trubek PEX systému. To ohřívá betonovou podlahu v mycích zátokách. Systém začne fungovat při nízké venkovní teplotě.

NOVINKA! Na žádost investora je možnost instalace dvojitého systému podlahy odtávání

Mrazuvzdorný systém 5 zahrnuje:

dodatečné izolace technologického kontejneru, který ji chrání proti silnému mrazu (volitelné)

 

Mrazuvzdorný systém 6 Udržujte v teple: nástavec kontejneru je umístěn mezi mycími moduly (ve venkovním provedení), tak to je chrání před mrazem a přívodní trubky nezamrznou.

Každá mycí linka a to jak v modulu, tak v kontejnerovém provedení, má topný systém pro ohřev vody v každém mycím programu a v systému podlahového topení. Kotle vrátí část tepla do modulu nebo kontejneru a dodatečně je ohřeje.
Navíc strany modulů mají speciální tepelnou vrstvu, která udržuje správnou teplotu uvnitř modulu.

Ehrle v zimním počasí
Ehrle v zimním počasí
Up
Tato stránka používá cookies (cookies), aby naše služba může fungovat lépe. Dozvědět se více Chápu