EHRLE Česká s.r.o.

Office
Zemědělská 1091/3b
Hradec Králové
PSČ 500 03
IČO 248 24 216
DIČ: CZ 24824216
Phone: +420 495 541 830
            + 420 495 541 834
e-mail: office@ehrleceska.cz

společnosti zapsaná v OR Městkého soudu v Praze, oddil C vložka 177719
Bankovni spojeni ČSOB a.s., čislo účtu: 273849026/0300

Company management:
Ing. Vlastimil Janák
General Manager
tel.: +420 495 541 834
mobil: +420 605 838 383
e-mail: janak@ehrleceska.cz

Dominik Janák
Office Manager
tel.: +420 495 541 834
mobil: +420 605 279 306
e-mail: janak.d@ehrleceska.cz

Vlastimil Janák Jr.
Customer service
tel.: +420 495 541 834
mobil: +420 603 243 741
e-mail: janakml@ehrleceska.cz


Sales section
Barbora Hubená
Sales Manager
tel.: +420 495 541 834
mobil.: +420 605 249 844
e-mail: hubena@ehrleceska.cz

Production section
Jaroslav Fiedler
Executive director
tel.: +420 495 541 834
mobil: +420 604 741 251
e-mail: fiedler@ehrleceska.cz

Petr Bartoš
Logistic
Tel.: + 420 495 541 830
mobil: + 420 603 279 223
e-mail: bartos@ehrleceska.cz

Service section
Erik Stejskal
Service technican
mobil: + 420 730 510 307
e-mail: stejskal@ehrleceska.cz

DiS. Ondřej Fuchs
Service technican
mobil: + 420 603 895 992
e-mail: fuchs@ehrleceska.cz

Design section
Dipl. ing. arch. Jiří Hác
General designer
mobil: + 420 602 406 010 
e-mail: hac@ehrleceska.cz

Accounting section
Marcela Vostřelová
tel.: +420 604 747 009
e-mail: vostrelova@ehrleceska.cz

Law section
JUDr. Irena Pražanová
Attorney at law
tel.: +420 605 884 888
e-mail: prazanova@ehrleceska.cz

International Support

EHRLE Reinigungstechnik GmbH
Siemensstrasse 9
89 257 Illertissen
Tel./fax +49 0 73 03 16 000 / 60
info@ehrle.com

Product Manager
Oktawian Hes
o.hes@ehrle.com
Phone: +48 91 814 55 44
Skype: oktawian.ehrle

Office Manager
Aleksandra Szoka
a.szoka@ehrle.pl
Phone: +48 91 814 55 48
Skype: ola szoka ehrle

Technical Engineer
Artur Małkiewicz
a.malkiewicz@ehrle.com
Skype: artur.malkiewicz.ehrle

Service Coordination
service@ehrle.com

Up
Tato stránka používá cookies (cookies), aby naše služba může fungovat lépe. Dozvědět se více Chápu