EHRPORT START

Portál myčky aut - je základní verze vhodná zejména pro čerpací stanice jako jednoduché řešení a profesionální mytí mírné dopravy (1000 vozidel za měsíc). Tento typ auto myčky pracuje s vodním systémem okruhu, který vám pomůže ušetřit až 80% vody! Špičková kvalita dávkování čerpadla minimalizuje použití chemických prostředků. Moderní kartáče umožňují kontrolovat výdaje, možnosti změnit pouze mycí materiál aniž by bylo nutné měnit holdingové kroužky. Ušetříte čas i peníze!

EHRPORT POWER

Portál myčky aut - nový, tří kartáčový portál, který myje a suší vozidla. Inovativní stroj představuje prvotřídní úspěch na automatických mycích linkách trhu. EHRPORT POWER myčka aut je profesionální, efektivní a má nejlepší parametry mytí. Ehrle nabízí různé konfigurace: výška od 2,1 m do 2,9 m, šířka od 2,5 m do 2,7 m. Délka mycího zálivu závisí na výšce a šířce. Zajímavou a velmi užitečnou věcí je variabilní úhel sklonu svislých kartáčů umístěných na stranách stroje. Úhel sklonu 10 ° dovolí kartáči vyčistit každé místo na vozidle. Kvalita mytí je stále nejlepší.

EHRPORT 25

Double portál myčky aut - moderní dvojitý portál systém, který myje a suší vozidla. Aktivní práce ze dvou jednotek znamená, že si umyjete a vysušíte vaše auto v nejkratším možném čase. Výstavba EHRPORT 25 vám umožní umýt vozidla šířky 250 cm, nebo dokonce 270 cm. Pokročilý kontrolní systém je nastaven na mnoha modifikačních mycích programech, ale také vám umožní nastavit nové programy. Kromě toho Ehrle myslel na zlepšení bezpečnosti práce. Nejnovější technologie minimalizuje počet kabelů tak, že je snadné myčku nainstalovat. V každém mycím programu je možné nastavit dva režimy rychlosti:

  • 1 - standard, kdy provoz v myčce je mírný.
  • 2 - intenzivní, kdy provoz myčky je silný.
Up
Tato stránka používá cookies (cookies), aby naše služba může fungovat lépe. Dozvědět se více Chápu