New Car washes

15.11.2016 New Car washes

Facebook.plSpolečnost EHRLE ČESKÁ s.r.o. 30.9.2016 uvedla do provozu dva mycí boxy sytému OUTDOOR v provedení ‚‚SMARTLINE‘‘ u čerpací stanice pohonných hmot SILMET v Žatci na ul. Pražská.

V Hradci Králové na tř. E. Beneše byla v prvním říjnovém týdnu zpřístupněna veřejnosti další čtyři mycí stání v provedení ocelové konstrukce ‚,Design Pro‘‘. V Hradci Králové je to již druhá myčka, kde zákazníci mají možnost využít veškerý komfort mytí nabízený značkou EHRLE.

V nákupním centru v Praze v Čestlicích před Hypermarketem Albert bylo 13.10.2016 otevřeno veřejnosti zatím kapacitně největší mycí centrum, které bylo na území České Republiky doposud vybudováno. Mycí centrum se pyšní svými 6-ti boxy, které zastřešuje ocelová konstrukce v provedení ‚‚DesignPro‘‘ a třemi duálními vysavači, které jsou schopni najednou obsloužit až 6 zákazníků.

Ehrle je jedinou firmou v oboru vysokotlakého ručního mytí, která je zaměřená na komplexní výrobu zařízení pro celý mycí cyklus včetně vlastních chemických přípravků, jako například vysoce účinného mycího prášku. V současné době má společnost EHRLE zastoupení ve více jak 30 zemích světa, kde se prezentuje jak svou vysokou kvalitou, tak i  spolehlivostí. Díky tomu je to dnes jedna z nejčastěji vyhledávaných firem v oblasti mytí aut spolu s veškerým příslušenstvím a  chemickými přípravky. V říjnu 2016 bude v České republice v provozu již 17 myček s technologií EHRLE. Do konce letošního roku zahájí firma EHRLE ČESKÁ s.r.o. na území ČR výstavbu dalšího mycího centra o čtyř stání na dosud nezveřejněné lokalitě.

Up
Tato stránka používá cookies (cookies), aby naše služba může fungovat lépe. Dozvědět se více Chápu